• Uus

Pesakiik Nils Camp

89,00 €
shopping-basket-xxl.png

"Kiire tarne" tähistusega tooteid saab osta ka meie kauplusest kohapealt

Meistri 16, Tallinn E-R 10:00 - 18:00

delivery-xxl.png

Laos olevatele toodetele tarneaeg

1-2 tööpäeva.

Tootekood:

Iga laps armastab õues mängida. Kiikumine on üks lemmikmängudest. See arendab tasakaalutunnet, kaasab kogu keha tegevusse ja pakub samal ajal palju rõõmu. Kiikumine võib olla ka suurepärane lõõgastumise vorm. 

See sobib ideaalselt aias, terrassil või rõdul rippumiseks. Halva ilma korral saab seda ka siseruumidesse riputada. Kokkupanek on väga lihtne, nii et mõne hetkega oleme mängimiseks valmis. Kiigel on ümmargune iste, mille läbimõõt on kuni 110 cm, mis tähendab, et sinna mahub rohkem kui üks selle mängu fänn. See on vaieldamatu eelis, sest me kõik teame, et seltskonnas on lõbusam. Tänu kinnitustrosside reguleeritavale pikkusele saab toote kõrgust reguleerida vastavalt kasutaja kõrgusele. Koos maksimaalse koormusega 150 kg ütleb see vaid üht - see on midagi nii noortele kui ka vanadele. See on lastele lõbus ja mänguline ning vanematele lõõgastav. Iste on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nii et see on nii turvaline kui ka mugav. Tänu sellele võib mänguaeg kesta tunde. Raam on kaitstud spetsiaalse vahuga. Trossid on valmistatud ülitugevast polüetüleenist. Kõik see selleks, et maksimeerida turvalisust. Lisaks sellele on materjalid, millest kiik on valmistatud, vastupidavad ebasoodsatele ilmastikutingimustele, näiteks vihmale või lumele. Tänu sellele ei ole vaja varustus ära peita, niipea kui hakkab vihma sadama.

Spetsifikatsioonid: Materjal: Köis: PE Istekoht: PP MATT+ 600D OXFORD Raam: teras, vahtpolüstri Ratta läbimõõt: 110 cm Kinnitusköie pikkus: 180 cm Kinnitusköie läbimõõt: 10 mm Ratta raami ristlõige: 25 x 1 mm Maksimaalne lubatud koormus: 150 kg 

Kogus
Tellimine 5-15 tööpäeva