Tulen ise järgi 

Valides ostu vormistamisel transpordi viisiks Tulen ise järgi, saate pakile järgi tulla meie salongi, mis asub Meistri 16, Tallinn. Kui Teie tellimus on komplekteeritud ning valmis järgi tulemiseks, teavitatakse klienti sellest e-maili või telefoni teel. Järgi tulemise kellaajad täpsustab klienditeenindaja.

SmartPOSTi pakiautomaadid

Valige ostukorvis transpordi viisiks SmartPOSTi pakiautomaat ning Teile avaneb nimekiri erinevatest kauplustest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, seega saad paki vastu võtta oma igapäevaste käikude kõrvalt. Kõik SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste sisepindadel. See tähendab, et saadetised on aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud külma-, kuuma- või niiskuskahjustuste eest. 

Lisainfot SmartPOSTi pakiautomaatide kohta on SIIN.

Omniva pakiautomaadid

Valige ostukorvis transpordi viisiks Omniva pakiautomaat ning Teile avaneb nimekiri erinevatest asukohtadest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Paki võid pakiautomaadist välja võtta sõltumata kellaajast – õues asuvaid pakiautomaate saad kasutada 24 tundi ööpäevas. Sinu käsutuses on pakiautomaadid, mis asuvad kõige käidavamates kohtades üle Eesti – kokku 31 linnas ja asulas. Paki saad kätte personaalse uksekoodi abiga, mis edastatakse Sulle SMS-i või e-kirjaga. Kui sisestad pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Sinu pakk. 

Lisainfot Omniva pakiautomaatide kohta on SIIN.

Kätte saamine postkontorist

Kui pakk saabub postkontorisse, saadetakse Sulle teade kas postkasti, e-kirja või SMS-i teel. Teates on kirjas paki asukoht, postiasutuse lahtiolekuajad ja kontaktid, samuti paki hoiutähtaeg. Pakile järele minnes võta koos teatega kaasa ka isikut tõendav dokument. Pakk väljastatakse Teie lähimas postkontoris. Pakid liiguvad 2-7 tööpäeva. Postisaadetisi hoitakse kättetoimetavas postkontoris saaja ootel 15 kalendripäeva nende postkontorisse saabumise kuupäevale järgnevast päevast (kaasa arvatud). 

Lisainfot Eesti Posti pakiteenuste kohta on SIIN.

Kuller

Pakk toimetatakse kulleriga tellija antud aadressile. Kullerfirma saadab teate SMSi teel koos infoga, mis ajal pakk kohale toimetatakse ja kontakttelefoniga juhuks, kui on soovi kohaletoimetusaega muuta. Pakid liiguvad alates postitamisest ja olenevalt piirkonnast 1-3 tööpäeva.