MNTL magnetklotsid autorada 52 osa

79,95 €
shopping-basket-xxl.png

Laos olevaid tooteid saab osta ka meie kauplusest

Meistri 16, Tallinn E-R 10:00 - 18:00

delivery-xxl.png

Laos olevatele toodetele kiire tarne!

1-2 tööpäeva.

Tootekood:

Super vahva võidusõidurada. Värvilised magnetklotsid, mis võimaldavad lastel lõputult loominguliselt ehitada. Ehitage iga kord erinev võidusõidurada ja vaadake, kui kiiresti võidusõiduauto finišisse jõuab.

Erineva kuju ja värviga magnetosad, mida saate hõlpsalt kokku klõpsata. See komplekt aitab väljendada laste loovust. Selle magnetilise ehituskomplektiga ehitavad lapsed oma võidusõiduraja, kus autod võistlevad. Samal ajal kui ikka ja jälle ehitatakse erinev võidusõidurada ja kõik vaatavad põnevusega, kuidas autod ringi sõidavad. Laps õpib mängu kaudu. Mida vanemaks laps saab, seda rikkamaks muutub looming. Lihtsast ringrajast 2-kihilise kompleksrajani. Magnetklotsid pakuvad lõputut ehitamis- ja mängulusti.

52 osaline komplekt sisaldab:

8 kurvi

8 pikka sirget

6 lühikest sirget

4 kaldteed

15 tugiposti

10 liiklusmärki

1 auto

STEM on lähenemine arengule ja õppimisele, mis ühendab loodusteaduste, tehnoloogia, tehnika ja matemaatika valdkonnad – kõike seda läbi mängu!

Kõik meie magnetklotside komplektid töötavad koos ja ühilduvad kõigi suuremate kaubamärkidega: Picasso Tiles, Connetix, Magna-Tiles ja teised sama suurusega magnetite asetusega klotsid.

Soovitatav vanus: 3+

Hoiatus. Ei sobi alla 36 kuu vanustele lastele. Sisaldab magneteid ja väikeseid osi.

Toote sertifikaadid: CPSC, CE, EN71, ASTM

Kogus
Laos

 

 

 

12 tk ( võimalik tellida lisa )