80 osaline pastell MNTL magnetklotside pallirada

69,95 €
shopping-basket-xxl.png

"Kiire tarne" tähistusega tooteid saab osta ka meie kauplusest kohapealt

Meistri 16, Tallinn E-R 10:00 - 18:00

delivery-xxl.png

Laos olevatele toodetele tarneaeg

1-2 tööpäeva.

Tootekood:

Ainulaadne disain, suured magnetid- ja needi tugevus, tagavad ohutuse, tugeva struktuuri, kriimustuskindluse ja kauni valguskiirte murdumise. MNTL patendeeritud tähekese kujulise disainiga klotsid näevad kaunid välja ning 16 osaga tasapind vähendab kriimustuste teket klotsidel. Toodete valmistamisel on kasutatud uut premium toidukvaliteediga ABS plastikut. Ei ole lisatud lisaaineid. Kasutusel on uued suuremad magnetid ning vasest kinnitused. Vase eelised, ei roosteta ning stabiilsem ühendus. 

MNTL pastell 80 osaline pallirada sisaldab:

  • 32 ühendavat ruutu
  • 6 U-kuju
  • 6 lühikest sirget
  • 8 pikka sirget
  • 10 nurka
  • 1 kauss
  • 12 lainet
  • 5 palli

STEAM- Magnetklotsid sobivad suurepäraselt erinevate 2D- ja 3D-kujundite loomiseks, julgustades loovust, peenmotoorikat, ruumitaju, käe-silma koordinatsiooni ja STEAM-kontseptsioone. STEAM on lähenemine arengule ja õppimisele, mis ühendab teaduse, tehnoloogia, inseneriteaduse, kunsti ja matemaatika valdkonnad – kõike seda läbi mängu!

AVATUD MÄNGUASJAD – MNTL on lahtise otsaga mänguasi, mis tähendab, et eelmääratletud reeglid puuduvad. Lapsed otsustavad ise, milline nende pallirada välja näeb. See aitab väljendada laste loovust ja kujutlusvõimet, mis on nende arengule kasulik. Iga kord tulevad nad välja erineva variandiga. Sellega ei üllata nad mitte ainult teisi, vaid ka iseennast. See pakub uhkust ja rõõmu.

HARIVAD MÄNGUASJAD – MNTL pallirada on lisaks lõbusale mängule ka hariv mänguasi. Palliradade ehitamine tutvustab lastele gravitatsiooni ja kiirust. Lisaks arendavad lapsed oma motoorseid oskusi tänu detailide kokku panekule. Nii arenevad lapsed mänguliselt.

Kõik meie magnetklotside komplektid töötavad koos ja ühilduvad kõigi suuremate kaubamärkidega: Picasso Tiles, Connetix, Magna-Tiles ja teised sama suurusega magnetite asetusega klotsid.

Soovitatav vanus: 3+

Alla 36 kuu vanustel lastel mängimine vanema järelvalve all. Sisaldab magneteid ja väikeseid osi.

Toote sertifikaadid: CPSC, CE, EN71, ASTM

Kogus
Saabumas Oktoober 2023

 

 

 

Teile võib meeldida ka