• Allahinnatud

MNTL magnetklotside lisa komplekt - 2 autoalust

19,95 €
17,96 €
shopping-basket-xxl.png

"Kiire tarne" tähistusega tooteid saab osta ka meie kauplusest kohapealt

Meistri 16, Tallinn E-R 10:00 - 18:00

delivery-xxl.png

Laos olevatele toodetele tarneaeg

1-2 tööpäeva.

Tootekood:

Hea lisa komplekti juurde, mis ei sisalda autoalust või kui on soov ehitada rohkem sõidukeid korraga.

Komplekti kuulub 2 autoalus kummist ratasetega, mis ei kolise põrandal.

STEAM – magnetklotsid sobivad suurepäraselt erinevate 2D- ja 3D-kujundite loomiseks, julgustades loovust, peenmotoorikat, ruumitaju, käe-silma koordinatsiooni ja STEAM-kontseptsioone. STEAM on lähenemine arengule ja õppimisele, mis ühendab teaduse, tehnoloogia, inseneriteaduse, kunsti ja matemaatika valdkonnad – kõike seda läbi mängu!

AVATUD MÄNGUASJAD – MNTL on lahtise otsaga mänguasi, mis tähendab, et eelmääratletud reeglid puuduvad. Lapsed otsustavad ise, mida nad ehitavad. See aitab väljendada laste loovust ja kujutlusvõimet, mis on nende arengule kasulik. Nad mõtlevad iga kord välja midagi erinevat. Lossid, loomad, raketid, sõidukid ja palju muud. Miski pole liiga hull! Sellega ei üllata nad mitte ainult teisi, vaid ka iseennast. See pakub uhkust ja lisarõõmu. Ja mida vanemaks laps saab, seda rikkam on looming. 2D-st 3D-ni ja lamedast kujust kõrgete tornideni kasvab MNTL koos lapse iga arenguetapiga.

HARIVAD MÄNGUASJAD – Lisaks sellele, et MNTL on väga lõbus, on see ka hariv mänguasi. Avatuse tõttu, mis ergutab kujutlusvõimet ja loovust, aga ka seetõttu, et klotside erinevad kujud ja värvid tagavad, et magnetilisi ehitusklotse saab kasutada paljude erinevate õppeeesmärkide jaoks. MNTL-i kasutatakse Montessori hariduses sageli, kuna see stimuleerib lapsi iseseisvalt uusi asju õppima ja proovima. Mõelge värvide sorteerimise õppimisele, aga ka tähtede õppimisele, summade tegemisele jne. Lisaks teeb MNTL-i motoorsete oskuste arendamiseks väga heaks plaatide hea suurus ja plaadile tähe poolt tekitatud haare. Lapsed arenevad niimoodi mänguliselt.

Kõik meie magnetklotside komplektid töötavad koos ja ühilduvad kõigi suuremate kaubamärkidega: Picasso Tiles, Connetix, Magna-Tiles ja teised sama suuruseja magnetite asetusega klotsid.

Soovitatav vanus: 3+

Alla 36 kuu vanustel lastel mängimine vanema järelvalve all. Sisaldab magneteid ja väikeseid osi.

Toote sertifikaadid: CPSC, CE, EN71, ASTM

Kogus
Kohal Tallinna kaupluses - Kiire tarne 1-2 tööpäeva.