BERG Biky City Green tasakaaluratas

142,28 €
shopping-basket-xxl.png

"Kiire tarne" tähistusega tooteid saab osta ka meie kauplusest kohapealt

Meistri 16, Tallinn E-R 10:00 - 18:00

delivery-xxl.png

Laos olevatele toodetele tarneaeg

1-2 tööpäeva.

Tootekood:

Lapsena oled sa loomult uudishimulik ja oled nüüdseks näinud kõike, mida kods on võimalik näha. Lai maailm õues meelitab, täis seiklusi, mida avastada. Kõndimine on aeglane, seetõttu vajasid rattaid. Tõesti on olemas rattad, mis sulle sobivad. Sa võid küll olla laps, aga sa tead juba liigagi hästi, mis on lahe ja mis mitte, nii et soovid, et sul oleks valikuvõimalusi. BERG Biky tootevalikus on ideaalne tasakaaluratas kõigile, ka sulle. Vali üks ja mine... laia maailma!

Biky City on varustatud kõigega, mida tasakaalurattalt ootate, ja lisaks veel palju lisadega. Tugevad 12-tollised õhkrehvidega velgedega standardvarustuses. Magneesiumist raam on tugevalt ja hoiab seda kenasti kerge. Käepärane, peenelt reguleeritava sadulaga ka. See viib sind maailma lõppu ja tagasi.

Loomulikult on ka turvalisus sinu jaoks esmatähtis. Kõik mudelid on varustatud kahe asendiga rooliregulaatoriga: Turvaline režiim turvaliseks alustamiseks ja Skill-režiim. See ei ole teravaid servi ega väljaulatuvaid osi ning jalapealsed on disaini lahutamatu osa. See on sinu jaoks ohutum ja sinu ratas saab vähem kahjustada.

Max kandevõime 30 kg

Mõõdud  88.5x41.5x50.5cm

Kogus
Tellimine 5-15 tööpäeva