• Uus

KAUGJUHITAV ROOMIKEKSKAVAATOR 1:24

39,95 €
shopping-basket-xxl.png

"Kiire tarne" tähistusega tooteid saab osta ka meie kauplusest kohapealt

Meistri 16, Tallinn E-R 10:00 - 18:00

delivery-xxl.png

Laos olevatele toodetele tarneaeg

1-2 tööpäeva.

Tootekood:

See on dünaamiline ja funktsionaalne mänguasi, mis pakub lastele mitu tundi põnevat lõbu. Tänu kaugjuhtimispuldile, millega saame sõidukit juhtida, on neil täielik kontroll masina iga liigutuse üle, mis annab neile tõelise ekskavaatori autentse juhtimise tunde.

Mänguasi oli hoolikalt disainitud, mistõttu nägi see välja väga realistlik. Valmistatud vastupidavast plastikust, tagab see turvalise ja tugeva konstruktsiooni, mis talub rasket kasutamist. Kummist rattad võimaldavad sellel sujuvalt liikuda erinevatel pindadel, sealhulgas õues, murul ja kõnniteedel, muutes selle ideaalseks mängukaaslaseks õues.

Mänguasi on varustatud paljude huvitavate funktsioonidega. Selle lisaeelis on helendavad tuled. Lastele meeldib mängida ekskavaatorioperaatori rolli ja täita oma ehitusülesandeid.

Sõidukil on liigutatavad elemendid, mis võimaldavad täielikult kasutada selliseid funktsioone nagu kaevamine, materjali liigutamine või ümber oma telje pöörlemine. Need interaktiivsed funktsioonid võimaldavad teil lõbutsedes arendada oma kujutlusvõimet ja loovust.

Akutoitel, võimaldab korduvat kasutamist pärast ühte laadimist.

Komplekti kuulub kaabel aku jaoks, tänu millele on laadimine lihtne ja mugav.

Sõiduki mõõtmed (26 cm x 13,5 cm x 9 cm) ja pult (11 cm x 27 cm x 3 cm) sobivad erinevas vanuses lastele.

See on ideaalne kingitus lastele, kes on lummatud raskest ehitustehnikast. See interaktiivne mänguasi, mis pakub autentset kogemust ja loomingulist mängu, arendab käelisi oskusi ja kujutlusvõimet, pakkudes samas palju rõõmu ja lõbu igal ehitusseansil.

Komplekti komponendid:

- ekskavaator

- pult

- aku

- akukaabel

Ekskavaatori mõõtmed:

26 cm x 13,5 cm x 9 cm

Pakendi mõõtmed:

11 cm x 27 cm x 3 cm

Pakendi suurus:

28 cm x 15,5 cm x 11 cm

Sellel on CE sertifikaat ja see vastab EN71 standardile. Mänguasi on mõeldud üle 6-aastastele lastele.

Kogus
Tellimine 5-10 tööpäeva