• Uus

Joonistustahvel XXL 12" must

12,95 €
shopping-basket-xxl.png

"Kiire tarne" tähistusega tooteid saab osta ka meie kauplusest kohapealt

Meistri 16, Tallinn E-R 10:00 - 18:00

delivery-xxl.png

Laos olevatele toodetele tarneaeg

1-2 tööpäeva.

Tootekood:

XXL-suuruses tahvelarvuti ekraan, ekraani diagonaaliga 12”, see loob pildi tänu survejõule. Iga puudutus (see ei pea olema puutepliiats – ekraan reageerib isegi küünele!) põhjustab ekraanile pildi/teksti ilmumise – selle, mida te sellel loote. Ülemises osas asub käepide, mis võimaldab teil pliiatsit mugavalt hoida, kartmata selle kaotamist.

OHUTU – tahvelarvuti on tolmuvaba ja silmadele kahjutu! See ei eralda kiirgust ja on täiesti ohutu kasutada. On kerge ja üliõhuke – saame selle lihtsalt seljakotti, rahakotti või portfelli peita.

EKRAANILUKU FUNKTSIOON – selle all on liugur, mis võimaldab teil ekraanil oleva sisu turvaliseks muuta. See kaitseb olulisi märkmeid, nt. koolist või töölt, kogemata kustutamise eest . Tahvelarvutil on ka auk, mis võimaldab nööre kinnitada.

KESKKONNAKAITSE – tahvelarvuti kasutamine annab olulise panuse ka keskkonna kaitsmisse. Te ei pea kogu aeg kirjutamis-/joonistamistarvikuid ostma – piisab, kui kasutada tahvelarvutit. Töötate kontoris, kas olete üliõpilane? Asenda traditsioonilised märkmed tahvelarvutiga! Kas teie lapsele meeldib joonistada? Las ta mängib mitte millegiga! Toode võimaldab mitmekordset kasutamist.

SPETSIFIKATSIOON - must värv; vanus: 3+; toide: CR 2025 patarei (kaasas); ekraani suurus: 12”; tahvelarvuti mõõdud (laius / kõrgus): 19 / 28,5 cm; pliiatsi pikkus: 12,5 cm; 

Kogus
Saabumas, tarneaeg 5-10 tööpäeva